Diagnostyka skóry

Chcesz kompleksowo zadbać o skórę i raz na zawsze pozbyć się nieestetycznego problemu? Rozpocznij świadomą pielęgnację cery od poznania jej potrzeb!

Do pielęgnacji skóry podchodzimy bardzo poważnie – nie wykonamy zabiegu, dopóki nie dowiemy się, jakie są potrzeby skóry oraz Twoje oczekiwania.

Diagnostyka skóry to dwa spotkania z kosmetologiem. Konsultacja, podczas której przeprowadzimy kompleksową analizę stanu Twojej skóry. Druga wizyta to czas omówienia wszystkich czynników, które w sposób bezpośredni lub pośredni wpływają na jej stan.

Wspólnie ustalimy plan terapeutyczny, który doprowadzi nas do osiągnięcia zamierzonego celu. Otrzymasz spersonalizowany beauty plan zawierający wyniki diagnostyki skóry, plan pielęgnacji domowej, plan zabiegów kosmetologicznych oraz szczegółowe zalecenia, które pozwolą nam pozbyć się problemów skórnych.

Nasza oferta konsultacji skierowana jest do klientek, które chcą świadomie zadbać o swoją skórę i powierzyć się specjaliście bez szukania rozwiązań na własną rękę.

Umów się już dziś!