Makijaż permanentny w Nowej Soli

Zdolności artystyczne oraz znajomość różnorodnych technik pigmentacji, pozwala na stworzenie hiperrealistycznego makijażu permanentnego dostosowanego do Twoich potrzeb.

Doświadczenie, zmysł estetyczny i nieustannie podnoszone kwalifikacje, połączone z pasją do wykonywanej pracy przynosi fantastyczne rezultaty.

Umów się na zabieg i ciesz się idealnym makijażem każdego dnia. Oferujemy hiperrealistyczny makijaż permanentny brwi, kreski dolne i górne, usta. W ofercie znajdziesz również pigmentację medyczną.

makijaż perman.

Makijaż permanentny Nowa Sól – pielęgnacja po zabiegu

Zdecydowałaś się na makijaż permanentny w Nowej Soli? Jesteś zadowolona z efektów i chciałabyś cieszyć się nimi jak najdłużej? Pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji po zabiegu! Przede wszystkim systematycznie nawilżaj skórę z makijażem. Nie doprowadzaj do jej przesuszenia. W pigmentowanych obszarach nie wykonuj intensywnych peelingów. Ponadto zadbaj o wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Miejsca z makijażem permanentnym smaruj kosmetykami z filtrem 50 SPF+. Jeśli zdecydowałaś się na makijaż brwi, pamiętaj o zakładaniu okularów przeciwsłonecznych.

Makijaż permanentny Nowa Sól – przeciwwskazania czasowe i względne

Makijaż permanentny nie może być wykonany, jeśli u klienta występuje którekolwiek z poniżej zamieszczonych przeciwwskazań: 

● ciąża,
● karmienie piersią,
● menstruacja,
● stany zapalne,
● infekcje wirusowe, grzybicze lub bakteryjne,
● chemio- lub radioterapia,
● świeże, niezagojone blizny,
● półpasiec,
● poparzenia słoneczne,
● stany podgorączkowe,
● infekcje,
● nieuregulowana cukrzyca,
● hemofilia,
● zaburzenia psychiczne,

Z makijażu permanentnego muszą zrezygnować osoby zażywające leki:

● antydepresyjne,
● uspokajające,
● nasenne,
● przeciwzakrzepowe,
● sterydowe,
● grzybobójcze,
● przeciwzapalne.

Makijaż permanentny Nowa Sól – przeciwwskazania bezwzględne

Do przeciwwskazań bezwzględnych zalicza się alergie na barwniki stosowane do wykonywania makijażu permanentnego, nowotwory, wykwity skórne, choroby siatkówki i rogówki oka, choroby skóry na pigmentowanej powierzchni oraz epilepsję.