Nasz zespół

Monika Łysiak kosmetolog, pedagog

Wykształcenie kosmetologiczne zdobyłam na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, ukończyłam także studia podyplomowe na Uniwersytecie Zielonogórskim.  Jestem pasjonatką skóry i zwolenniczką kosmetologii interdyscyplinarnej. Poprzez pracę wyrażam siebie.

Wieloletnia praktyka oraz nieprzerwanie poszerzana wiedza, pozwala mi na kompleksową pracę z klientem. Przeprowadzam kompleksową diagnostykę skóry i tworzę spersonalizowane plany terapeutyczne. Z uwagą słucham, analizuje wszystkie czynniki wpływające na stan Twojej skóry.

Dzielę się swoim doświadczeniem prowadząc szkolenia i kursy kosmetyczne podczas których zarażam innych swoją pasją.


Anna Nietopiel kosmetolog, linergistka

Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiki i Administracji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia.

Posiadam 10 letnie doświadczenie w pracy kosmetologa, nieprzerwanie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Specjalizuję się w makijażu permanentnym, mezoterapii i laseroterapii.
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i holistycznie, z uwagą i zaangażowaniem pochylam się nad każdym problemem, by w pełni wykorzystać potencjał wykonywanych zabiegów.

W pracy jestem cierpliwa i skrupulatna. Z radością mogę powiedzieć: mój zawód to moja pasja.

Karolina Nowakowska podolog

 Jestem podologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.Moim priorytetem jest, abym z radościąi dumą robiła każdy kolejny krok, a Wasze stopy były piękne i zdrowe bez względu na porę roku oraz ilość zrobionych kroków.Swoją wiedzę na bieżąco poszerzam na szkoleniach, kongresach i seminariach podologicznych.Moj gabinet jest przyjazny zarówno osobom starszym i małym dzieciom.Z wielką starannością podchodzę do każdego wykonywanego zabiegu. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.